Nevşehir İskele | Konya İskele | Aksaray İskele | İskele


0384 242 90 42

Menu


Güvenlikli İskele

Güvenlikli İskele

GÜVENLİKLİ (ÇEVİK) İSKELE

 

 2011 yılının girmesiyle birlikte ve artan denetimler ve yeni getirilmeye çalışılan standartlar sebebiyle artık Türkiye'de de Çalışma Bakanlığı Standartlarına uygun

GÜVENLİ ( Güvenlikli- Emniyetli ) İSKELE aranan ürün haline geldi.

 

          Cephe iskele sistemleri için yapılan bu çalışmlar Güvenlikli Kamalı Flanşlı Cephe iskelesi ve Güvenlikli H Tipi Cephe İskele olarak ikiye ayrılmaktadır.

 

 

GÜVENLİKLİ H TİPİ İSKELE:

 

     Sistem dikey ve yatay Panolu bağlantı elemanlarından oluşur. Kot farkını almak için ayar milleri kullanılabilir. Yürüme platformları ile güvenli bir iş akışı sağlanır.

Merdiven sayesinde iskele içinde üst katlara rahatca ve güvenli bir şekilde çıkılabilir.güvenli iskele sistemleri dış cephe ustalarının güvenliğini sağlarken onların işlerini daha rahat şekilde yapmasını sağlayarak oluşabilecek işçilik hatalarını da ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

Aynı zamanda imalat hızında müthiş bir verimlilik sağlayarak işçilik maliyetlerini azalmaktadır. Duvar dayama elemanları kullanılarak iskele cepheye sabitlenir. Sıva ve boya sonrası kesinlikle iskele duvar sabitlemelerinde iz bırakmaz.

Cephe iskelesinde Avrupa standartlarında emniyetli, sağlam, ekonomik, kullanışlı çözümler sunar. İmalatımızda kullandığımız malzemeler TSE belgeli olup mekanik testlere tabi tutulmuştur.

 

 

      Güvenlikli iskele cephe sıva, boya ve izolasyon işlerinde, duvar yapımında, cephe giydirme ve kaplama işlerinde, silo yapımında, açık hava reklamcılığında, tribün ve sahne oluşturulmasında, gemi inşası ve bakım onarımlarında, asansör boşluklarında, baraj, tünel gibi yüksek perde inşası ve bakımında rahat ve güvenli bir iş üretimini sağlamak için kullanılabilecek çok amaçlı bir iskele sistemidir. Hızlı bir şekilde kurulan çelik iskele sistemi zamandan kazandırırken ayrıca uzun ömürlü olması nedeniyle toplam maliyetler dikkate alındığında oldukça ekonomiktir. Güvenli bir iş ortamı sağlamak üzere kullanılabilecek kolay kurulup sökülebilen ve fazla yer kaplamadan stoklanabilen bir iskele sistemidir. Hiçbir alet gerektirmeden kolayca kurulup sökülebilecek şekilde dizayn edilmiştir.

 

 

        Hızlı bir şekilde kurulan güvenli çelik iskele sistemi zamandan kazandırırken ayrıca uzun ömürlü olması nedeniyle toplam maliyetler dikkate alındığında oldukça ekonomiktir


2015 © Tüm hakları saklıdır.

İletişim Bilgileri


Adres: Özel Organize Sanayi  Aksaray Yolu 10.km NEVŞEHİR

 Telefon : +90 384 242 90 42

 GSM : +90 532 743 47 18

Fax : +90 384 242 90 41

 E-Posta : merih50@hotmail.com