Nevşehir İskele | Konya İskele | Aksaray İskele | İskele


0384 242 90 42

Menu


Kurumsal

HAKKIMIZDA


Merih Metal İmalat San. Nak. Tic. Ltd. Şti. olarak;

1972 yılında kurulmuş olan şirketimiz Türkiye'de ilk karoser ekipmanları imalatına başlayan şirketlerden birisidir. Gelişen teknolojinin de yardımları ile günümüzde modern makinelerin eşliğinde seri imalat yaparak Türkiye'nin karoser Ekipmanları ihtiyacının büyük bir kısmını karşılamaktadır. Bünyesinde çalışan 50 den fazla profesyonel elemanı  ile sizlere hizmet vermektedir.

 

200 den fazla değişik ürünlerimiz ve özel imalatlarımızla Nevşehir sanayinde hizmet vermekteyiz. Nevşehir'in öncü kuruluşlarından olan Merih imalat sanayi üretimindeki kalitesi ile kendini ispatlamış ve Türkiye çapındaki dağıtım ağı ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

 

Kaliteden ödün vermeyen üretim felsefesi ile aranan bir marka haline gelen Merih imalat estetik ve kalitenin bileşimini sunmaktan gurur duymaktadır.

 

Misyonumuz her şeyi zamanında ve müşteri memnununiyetini sağlayarak yapma anlayışına dayanmaktadır. Değişimlere ayak uyduran,kalıcı olmayı ve sürekli büyümeyi hedefleyen şirketimiz, güvenilir bir faaliyet ve hizmet anlayışına sahiptir.


VİZYONUMUZ :

    Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile yurtiçi ve yutdışı pazarda rekabeti hedefleyerek, sürekli büyüyen yönetimi ve personeli ile bir bütün olarak, müşterisine verdiği hizmette kalite avantajlarını bozmadan hizmet kalitesi ve çeşitliliğinde farklılık yaratarak Türkiye ve Dünya pazarında hizmet veren kuruluşlar içinde ön  sıralarda yer almaktır.


 
MİSYONUMUZ :


      Sektöründe müşterilerimize tam zamanında ,dürüst, güvenilir, müşteri memnuniyeti odaklı,sürekli yenilenen teknolojiye ayak uydurarak Dünya standartlarından taviz vermeyen yönetim ve hizmet anlayışıyla bir marka olarak sektördeki hedeflerimizi sürekli yükseltmek amacıyla çalışıyoruz. Bunların yanı sıra Bir işin nasıl yapılamayacağını değil, yeni yaklaşımlar geliştirerek nasıl yapılabileceğini düşünür ve söyleriz.


     Standart çözümlerin farklı ihtiyaçları karşılayamadığı durumlarda bilgimizden, deneyimlerimizden, ilişkilerimizden ve teknolojiden yararlanarak ihtiyaca en uygun çözümleri hızla üretiriz. Müşterilerimizin ve birbirimizin hayatını kolaylaştırmak için yeni fikirler geliştirir ve bu fikirleri hayata geçirmek için harekete geçeriz.

 


2015 © Tüm hakları saklıdır.

İletişim Bilgileri


Adres: Özel Organize Sanayi  Aksaray Yolu 10.km NEVŞEHİR

 Telefon : +90 384 242 90 42

 GSM : +90 532 743 47 18

Fax : +90 384 242 90 41

 E-Posta : merih50@hotmail.com